
Prosím vás pokud někoho zajímá lokace, může si o ní slušně napsat. Na tlačítko prozrazení polohy nereaguji...Ale sděluji jen těm, co tu sami mají alba.
A building engulfed in greenery, but where there is nothing much to see anymore. And not even in the stable with the adjacent rabbit hutches.













