
Jsem z Moravskoslezského kraje, kouzelných míst jsem prošla zatím jen pár a vždy byly objeveny náhodou. Zabývám se focením, proto kdyby někdo byl z okolí Frýdku-Místku, můžeme vymyslet nějaké urbex focení. ig: deny_pumova, budu ráda! :)
I visited the hospital for the third time, this time in daylight. I was more breathless than when I was there in the dark. I think it was because you could see much more detail. :)




















Ahoj, objekt hlídaný není, sem tam se tam někdo projde se psem nebo projedou lesníci, tak Vás upozorní, že to není Vaše apod.. Dávala bych si pozor na lidi bez domova - druhá budova, druhé patro, bývají tam často. Musíte zadní stranou přes zákaz vjezdu, přední brána a poslední budova je hlídána kamerou + je poblíž ubytovna. A poprosím o žádost o adresu, veřejně to psát nechci :)





