
Mám rád zajímavá místa a urbex jsou zajímavá místa.
Augen znamená v Němčině oči.
Občas na výpravu vezmu dron.
Videa zde: https://www.youtube.com/@RadimAUGEN
Budu postupně vkládat nová videa a budu moc rád za like a odběr,díky Radim
status 2025 It's not a top,most of the building is not accessible. Short video here: https://www.youtube.com/watch?v=aJVeadP8c5Q I'll be happy to subscribe to the channel, thanks..
















