
Nepodceňujte dvoufázové ověřovaní na insta i fb a vlastně vsude kde to jde. Přišla jsem o insta i fb.
Jinak jako každý kde je zde mám ráda prodíraní se ostružiním a hodnocení zabezpečení objektů a pozemků. A a hodil by se kurz lezení😀
Von Ordensschwestern betriebenes Hospiz, später wurde ein Teil des Gebäudes als Ausbildungsstätte genutzt. Das Hospiz steht völlig leer, der Saal ist beeindruckend, aber durch Feuchtigkeit und Schimmel beschädigt.







