
bramisek
Jsem z prahy a urbex dělam protože jsem děsně zvědavej, což je poznat i mimo urbex protože drbu první ligu D: fotky fotim na starej mobil, a s tak trochu parkinsonem ale co už.
27 Příspěvky
Uživatel se připojil srpen 2024
Kotelna k továrnám
Dlouho na mě nepřišla spisovatelská chvíle, takže tohle album vydávam později. Je mrholivý podzimní odpoledne, vracíme se z opuštěného zámku, přesto máme pocit že by to chtělo ještě něco. A tak mě domorodý parťák bere na tohle místo. Už jen cesta k opuštěné kotelně je pro mě dosti zvláštní, jdeme velkým průmyslovým areálem, okolo nás kamiony, dělníci a hluk, nikomu ale nepřijde divný že tudy chod...




























