Jsem starý a tak se rád toulám. Stačí foťák, bágl, trocha kafe a volnost ... Je to vlastně sranda - většina těch věcí je o hodně mladší než JÁ. Já jsem vlastně ŽIVEJ URBEX.
13 Posts
User joined March 2021
STOCK
On the outskirts of town, an old warehouse with a life of its own.
Tak tohle je ovšem ultra úžasný.
Všechna čest a respekt za kvalitu i provedení fotek a scén.Dokázal bych si to normálně představit i klidně někde v časopisu.