
Ahoj, vždycky, už od dětství jsem rád navštěvoval opuštěná místa, ruiny a tak.
Mám rád vojenské objekty, podzemí všeho druhu a taky jeskyně.
Mám nějaké nápady, ale schází mi parťák na realizaci, sám chodím nerad, proto jsem se taky zaregistroval sem.
A joint trip with Hans2109. Nice trip, I was going to come here for a long time, it's a pity that I delayed it for so many years, today there is not so much to see here, but still good

















