
Prosím vás pokud někoho zajímá lokace, může si o ní slušně napsat. Na tlačítko prozrazení polohy nereaguji...Ale sděluji jen těm, co tu sami mají alba.
Once an interesting area in beautiful countryside with great accessibility, which incomprehensibly ended as it did and today serves only the homeless and a lady waiting on the roof for a falling snowflake...



































