Jsem starý a tak se rád toulám. Stačí foťák, bágl, trocha kafe a volnost ... Je to vlastně sranda - většina těch věcí je o hodně mladší než JÁ. Já jsem vlastně ŽIVEJ URBEX.
13 Beiträge
Benutzer ist seit März 2021 dabei
WO DER WIND SICH SCHLAFEN LEGT...
5 Benutzern gefällt dieses Album
Kommentare
Noch niemand hat kommentiert – melde dich an und sei der Erste!