
Ahoj, vždycky, už od dětství jsem rád navštěvoval opuštěná místa, ruiny a tak.
Mám rád vojenské objekty, podzemí všeho druhu a taky jeskyně.
Mám nějaké nápady, ale schází mi parťák na realizaci, sám chodím nerad, proto jsem se taky zaregistroval sem.
Diese Mine ist viel größer, als wir erwartet hatten. In den fast 7 Stunden, die wir in ihren Eingeweiden verbrachten, sind wir einige Kilometer gelaufen, ich denke, es könnten 10 gewesen sein, und wir haben nicht alles erklommen, was wir wollten. (Ein weiterer X. Kilometer hätte man dort machen können :o)) Es ist wirklich groß und hat viele Stockwerke. Zugegeben, wir waren etwas unvorbereitet,...


















































Voda tam tentokrát nějak moc nebyla, ale nejzajímavější , teda aspoň pro mě, to bylo úplně dole (po tom dlouhatánským žebříku ve vejtahový šachtě), tam byly ještě nějaký zbytky vybavení a dlouhá (hodně dlouhá) štola na dvě strany, kterou jsme celou neprošli. Jedna by měla vést do druhýho dolu, asi 3 km. vzdálenýho a ta druhá, (na druhou) stranu vůbec netuším. A v horních patrech jsme nebyli vůbec, to jsme prostě nestíhali, máme v plánu udělat repete a ještě to tam trochu dobádnout :o))