
Jsem starý a tak se rád toulám. Stačí foťák, bágl, trocha kafe a volnost ... Je to vlastně sranda - většina těch věcí je o hodně mladší než JÁ. Já jsem vlastně ŽIVEJ URBEX.
Tak konečně druhá návštěva Sokolovny. Prostory nakonec nejsou tak moc zdevastované. Jejich obnova započne velice brzo. Kanceláře a hlavně - původní společenský sál dozná návratu do své původní krásy. Že by ještě jeden díl .... Mohl by se jmenovat RESTARTURBEX.




































