před 1 rokem
Kolem tohoto domu jsem jel už několikrát ať autem či na motorce,ale nikdy nebyl čas se alespoň chvilku zdržet.Až letos z při návratu z jedné malby od JWM ten čas byl.K domu se mi nepodařilo nic dohledat,ale bylo to příjemně zpestření na cestách.