
Prosím vás pokud někoho zajímá lokace, může si o ní slušně napsat. Na tlačítko prozrazení polohy nereaguji...Ale sděluji jen těm, co tu sami mají alba.
Jak říkal Micinka, je léto , a proto je vedro jak v peci.... V peci cihelny je teď chládek, ale stejně raději šup k vodě ;)












