
Ahoj, vždycky, už od dětství jsem rád navštěvoval opuštěná místa, ruiny a tak.
Mám rád vojenské objekty, podzemí všeho druhu a taky jeskyně.
Mám nějaké nápady, ale schází mi parťák na realizaci, sám chodím nerad, proto jsem se taky zaregistroval sem.
Visited sort of on the way around. There is not much left to photograph here, the heating plant is in "standard" impoverished condition. But it was definitely worth a short stop.















