Objekt opuštěn od roku 2023. V době naší návštěvy ještě v celé budově tekla teplá voda z kohoutků. Dnes je ale budova v mnohokrát horším stavu než na fotkách. Celý areál prošel a stále prochází značnou demolicí. Tuto a další budovy celého závodu to bohužel v blízké době čeká taky. Fotky z července 2025.
















