
Jsem z Moravskoslezského kraje, kouzelných míst jsem prošla zatím jen pár a vždy byly objeveny náhodou. Zabývám se focením, proto kdyby někdo byl z okolí Frýdku-Místku, můžeme vymyslet nějaké urbex focení. ig: deny_pumova, budu ráda! :)
U hlavní cesty stojí tento obrovský zemědělský areál, už tedy skoro leží. Většina stropů nevydržela tíhu, některé podlahy bohužel taky ne. Má spoustu budov, většina z nich má více pater, za celým tímto areálem jsou již jen základy domů, které nejspíš nestihly být ani obydlené. Krom jednoho srnce, který na mě vyskočil hned při vchodu a přivodil mi infarkt. Na netu jsem se o tomto místě moc nedozvě...














